Portugaliyalik hujumchi Joau Felish Arabiston chempionatida ajoyib debyut qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U «Al-Nasr» jamoasi safida birinchi o‘yinida uchta gol urdi. Natijada, Krishtianu Ronalduning jamoasi «Al-Taavun»ga qarshi o‘yinda 5:0 hisobida g‘alaba qozondi.
Shuningdek, jamoaga Joarj Jezush murabbiyligi ostida Felishdan tashqari, Myunxenning «Bavariya» klubidan yaxshi tanilgan Kingsli Koman ham qo‘shildi. U ham jamoaning hujum salohiyatini oshirdi.
Jamoada shuningdek, «Bavariya»ning sobiq futbolchisi Sadio Mane ham o‘ynaydi. Ushbu hujum salohiyati birinchi o‘yinda o‘zini ko‘rsatdi va Joau Felish kuchli mavsum o‘tkazishga tayyor ekanligini namoyish etdi.

Жоау Фелиш забил три гола за Аль-Наср
Португальский нападающий Жоау Фелиш блестяще дебютировал в чемпионате Саудовской Аравии. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В своем первом матче за команду «Аль-Наср» он забил три гола. В результате команда Криштиану Роналду одержала победу над «Аль-Тавун» со счетом 5:0.
Кроме того, в команду под руководством Жорже Жезуша, помимо Фелиша, присоединился хорошо известный из мюнхенской «Баварии» Кингсли Коман. Он также усилил атакующий потенциал команды.
В команде также играет бывший футболист «Баварии» Садио Мане. Этот атакующий потенциал проявился уже в первом матче, и Жоау Фелиш показал готовность провести сильный сезон.