Ronaldu Sneyderni Al-Nasr jamoasida ko‘rmoqchi
Saudiya Arabistonining Al-Nasr klubida o‘ynayotgan Krishtianu Ronaldu o‘z jamoadoshlari qatorida Uesli Sneyderni ko‘rishni istardi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda Voetbalzone portali xabar berdi. Sneyder Niderland terma jamoasi, Milanning Inter, Madridning Real va Amsterdamning Ayaks klublarida o‘ynagan.
U 2019 yilda faoliyatini yakunlagan. Hozirda u terma jamoada eng ko‘p o‘yin o‘tkazgan rekordchi hisoblanadi.
Sneyder hozirda teleko‘rsatuvda qatnashib, jismoniy holatini yaxshilashga harakat qilmoqda va allaqachon sakkiz kilogramm vazn yo‘qotgan. Yaqinda Al-Nasr klubi texnik direktori, Ronaldu do‘sti Simao Koutinyo bilan suhbatda Sneyder hazil tariqasida yaqin orada Saudiya Arabistoni klubiga shartnoma imzolashga tayyorligini aytgan.
Ronaldu bunga ijobiy munosabat bildirgan va Koutinyo orqali uni klubga olib kelishni so‘ragan, chunki Sneyder uning minginchi goliga assistentlik qilishi mumkinligini ta’kidlagan. Hozirda portugaliyalik futbolchi professional darajada 942 ta gol urgan.

Роналду хочет видеть Снейдера в команде Аль-Наср
Криштиану Роналду, играющий в клубе Аль-Наср из Саудовской Аравии, хотел бы видеть Уесли Снейдера среди своих товарищей по команде. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщает портал Voetbalzone. Снейдер играл за сборную Нидерландов, миланский Интер, мадридский Реал и амстердамский Аякс.
Он завершил карьеру в 2019 году. В настоящее время он является рекордсменом по количеству матчей за сборную.
Снейдер сейчас участвует в телепередачах, пытается улучшить физическую форму и уже сбросил восемь килограммов. Недавно технический директор клуба Аль-Наср, друг Роналду Симау Коутиньо, в разговоре упомянул, что Снейдер в шутку заявил о готовности вскоре подписать контракт с клубом Саудовской Аравии.
Роналду отнёсся к этому положительно и попросил Коутиньо привести его в клуб, подчеркнув, что Снейдер может ассистировать ему при забивании его тысячного гола. В настоящее время португальский футболист забил 942 гола на профессиональном уровне.