Pimenov Yuventus va Inter o‘yini haqida fikr bildirdi
Sobiq Moskva “Lokomotiv” jamoasi va Rossiya terma jamoasi futbolchisi Ruslan Pimenov “Yuventus” va “Inter” o‘rtasidagi uchrashuvga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mazkur o‘yin Italiya chempionatining uchinchi tur doirasida bo‘lib o‘tadi. Pimenovning ta’kidlashicha, agar jamoa jismonan tayyor va qat’iy o‘ynasa, “Inter” himoyasida muammolar yuzaga kelishi mumkin.
“Yuventus” asosan himoyaga tayanib o‘ynaydi, ko‘p gol urmaydi va o‘yinlarni ochiq hisobda yakunlaydi. Shu sababli o‘yinning qiyin va murakkab kechishini taxmin qilish mumkin.
Shuningdek, Pimenov ikkala jamoa ham gol urishini, “Yuventus” esa hozirgi 6 ochko bilan ikkinchi o‘rinda borib, mag‘lub bo‘lmasligini aytdi. “Inter” esa 3 ochko bilan oltinchi o‘rinda turibdi.
Uchrashuv 13 sentabr kuni Moskva vaqti bilan soat 19:00 da boshlanadi. Bu o‘yin muxlislar uchun qiziqarli va raqobatbardosh bo‘lishi kutilmoqda.

Пименов высказался о матче Ювентус и Интер
Бывший футболист московского «Локомотива» и сборной России Руслан Пименов высказал своё мнение о матче между «Ювентусом» и «Интером». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Данная игра состоится в рамках третьего тура чемпионата Италии. По словам Пименова, если команда будет физически готова и сыграет решительно, у обороны «Интера» могут возникнуть проблемы.
«Ювентус» в основном играет, опираясь на защиту, забивает мало голов и завершает матчи с открытым счётом. Поэтому можно предположить, что игра будет сложной и напряжённой.
Также Пименов отметил, что обе команды забьют, а «Ювентус», имея сейчас 6 очков и занимая второе место, не проиграет. «Интер» же с 3 очками занимает шестое место.
Матч начнётся 13 сентября в 19:00 по московскому времени. Ожидается, что эта игра будет интересной и конкурентной для болельщиков.