Erik Garsiya Barselona bilan shartnoma uzaytiradi
«Barselona» jamoasining himoyachisi Erik Garsiya kelajagi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Oldinroq ommaviy axborot vositalarida 24 yoshli futbolchi bilan shartnomani uzaytirish bo‘yicha katalon klubi rejalariga oid ma’lumotlar tarqalgan edi. Garsiya so‘zlariga ko‘ra, bu masala yaqin orada muhokama qilinadi va ular shartnomani uzaytirish bo‘yicha suhbatlarni boshlagan.
Hozirgacha u «Barselona» safida 118 ta o‘yinda maydonga tushib, oltita gol kiritdi va beshta samarali uzatmani amalga oshirdi. 14 sentabr, yakshanba kuni, «Barselona» o‘z maydonida Ispaniya chempionatining to‘rtinchi turidan o‘rin olgan «Valensiya» jamoasiga qarshi bahs olib boradi.
Ushbu o‘yin jamoaning mavsumdagi muhim uchrashuvlaridan biridir va muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda. Garsiyaning kelajagi va jamoa bilan shartnoma masalalari yaqin kunlarda aniqroq bo‘lishi kutilmoqda.

Эрик Гарсия продлит контракт с Барселоной
Защитник команды «Барселона» Эрик Гарсия высказался о своем будущем. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Ранее в СМИ появилась информация о планах каталонского клуба продлить контракт с 24-летним футболистом. По словам Гарсии, этот вопрос будет обсуждаться в ближайшее время, и они уже начали переговоры о продлении контракта.
На данный момент он провел за «Барселону» 118 матчей, забил шесть голов и сделал пять результативных передач. В воскресенье, 14 сентября, «Барселона» на своем поле проведет матч четвертого тура чемпионата Испании против команды «Валенсия».
Эта игра является одним из важных матчей команды в сезоне и с большим интересом ожидается болельщиками. О будущем Гарсии и вопросах контракта с клубом ожидается более точная информация в ближайшие дни.