Niki Nikol Lamin Yamal bilan munosabatini tasdiqladi
Argentinadan bo‘lgan qo‘shiqchi Niki Nikol «Barselona» futbol jamoasining yulduz o‘yinchisi Lamin Yamal bilan munosabatda ekanligini tasdiqladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Oldinroq matbuotda Niki Nikol 18 yoshli Yamal bilan aloqani uzib, «Real» jamoasi futbolchisi Franko Matsantuono bilan uchrashayotgani haqida ma’lumotlar tarqalgan edi. Niki Nikol jurnalistlarga bergan intervyusida o‘zining Yamalga bo‘lgan muhabbati juda kuchli ekanini ta’kidladi.
Shuningdek, u Yamalning unga katalon tilidagi «t’estimo» so‘zini o‘rgatayotganini aytdi. Bu so‘zning ma’nosi «men seni sevaman» deganidir.
2025/2026 yilgi mavsumda Lamin Yamal «Barselona» jamoasi safida uchta o‘yinda maydonga tushdi. Ushbu o‘yinlarda u ikki gol urdi va uchta samarali uzatma amalga oshirdi.

Ники Никол подтвердил отношения с Ямал
Певица из Аргентины Ники Никол подтвердила, что состоит в отношениях с звездным игроком футбольной команды «Барселона» Ламином Ямалом. Об этом сообщил Euro-football.ru.
Ранее в прессе появлялась информация, что Ники Никол разорвала отношения с 18-летним Ямалом и встречается с футболистом команды «Реал» Франко Мацантуоно. В интервью журналистам Ники Никол подчеркнула, что её любовь к Ямалу очень сильна.
Также она рассказала, что Ямал учит её каталонскому слову «t’estimo». Это слово означает «я тебя люблю».
В сезоне 2025/2026 Ламин Ямал сыграл за команду «Барселона» в трёх матчах. В этих играх он забил два гола и сделал три результативные передачи.