Mutaxassisning ta’kidlashicha, Alonso jamoa o‘yiniga ko‘plab o‘zgarishlar kiritdi. «Qirollar» to‘pga ko‘proq egalik qilishga harakat qilmoqda va maydonning qarshi yarimida raqibga bosim o‘tkazish imkoniyatiga ega bo‘lishdi.
Ularning o‘yinida ustunlik aniq seziladi. Shu bilan birga, jamoada muvozanat yaxshilangan.
Bu haqda Marca gazetasi xabar berdi. Ispaniya chempionatining to‘rtinchi turidan o‘rin olgan «Real Sosiedad» va «Real» o‘rtasidagi uchrashuv bugun, 13 sentyabr kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 17:15 da boshlanadi. Ushbu bellashuvning matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru sayti taqdim etadi.
Ushbu o‘yin futbol muxlislari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda va jamoalarning hozirgi holati hamda o‘yin uslubi alohida e’tibor talab etadi.

Серхио Франсиско Хаби Алонсо высоко оценил работу
Главный тренер команды «Реал Сосьедад» Серхио Франсиско высоко оценил деятельность главного тренера мадридского «Реала» Хаби Алонсо. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам специалиста, Алонсо внес множество изменений в игру команды. «Короли» стараются больше владеть мячом и получили возможность оказывать давление на соперника на его половине поля.
В их игре явно ощущается преимущество. При этом в команде улучшился баланс.
Об этом сообщает газета Marca. Матч между «Реал Сосьедад» и «Реалом», входящий в программу четвертого тура чемпионата Испании, состоится сегодня, 13 сентября.
Игра начнется в 17:15 по московскому времени. Текстовую онлайн-трансляцию этого поединка предоставит сайт Liveresult.ru.
Этот матч вызывает большой интерес у футбольных болельщиков, а текущее состояние команд и стиль игры требуют особого внимания.