Keyn va Dias Bavariya asosiy tarkibida maydonga chiqadi
Shanba kuni kechqurun Germaniya chempionatining uchinchi turida "Bavariya" jamoasi o‘z maydonida "Gamburg"ni qabul qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Myunxen jamoasining bosh murabbiyi Vensan Kompani o‘yinni boshlang‘ich tarkibda quyidagi futbolchilar bilan boshlashga qaror qildi: Noyer, Stanisich, Upamekano, Ta, Laymer, Kimmix, Pavlovich, Olise, Gnabri, Dias va Keyn. Hujumchi Nikolas Jekson, u yozgi transfer oynasining yopilishidan oldin "Bavariya" safiga qo‘shilgan, ushbu o‘yinda zaxirada bo‘ladi.
"Bavariya" va "Gamburg" o‘rtasidagi o‘yinni LiveResult portali matnli translyatsiya orqali jonli kuzatish mumkin bo‘ladi. Shu paytgacha "Bavariya" Bundesliga musobaqasining dastlabki ikki turida olti ochko to‘plagan.
Ushbu uchrashuv muxlislar uchun qiziqarli va muhim bo‘lishi kutilmoqda. Jamoalar o‘zaro raqobatda yuqori natijaga erishish uchun maydonga kuch bilan chiqadi.

Кейн и Диас выйдут на поле в основном составе Баварии
В субботу вечером в третьем туре чемпионата Германии команда «Бавария» примет у себя дома «Гамбург». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер мюнхенской команды Винсент Компани решил начать игру с следующими футболистами в стартовом составе: Нойер, Станисич, Упамекано, Та, Лаймер, Киммих, Павлович, Олисе, Гнабри, Диас и Кейн. Нападающий Николас Джексон, который присоединился к «Баварии» перед закрытием летнего трансферного окна, будет находиться в запасе на эту игру.
Матч между «Баварией» и «Гамбургом» можно будет в прямом эфире наблюдать через текстовую трансляцию на портале LiveResult. На данный момент «Бавария» набрала шесть очков в первых двух турах Бундеслиги.
Ожидается, что эта встреча будет интересной и важной для болельщиков. Команды выйдут на поле с полной отдачей, чтобы добиться высокого результата в соперничестве друг с другом.