Gennadiy Golubin, Rossiya futbolchisi Arsen Zaxaryanning agenti, uning uzoq muddatli davolanishdan so‘ng maydonga qaytishi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
22 yoshli yarim himoyachi Ispaniya chempionatining to‘rtinchi turida “Real”ga qarshi o‘yinda zaxiradan maydonga tushdi va 24 daqiqa o‘ynadi. Agentning so‘zlariga ko‘ra, bu maydonga chiqish juda kutilgan edi.
Arsen nihoyat markaziy yarim himoyachi sifatida maydonga tushdi, ammo o‘sha paytda hisob 2:1 bo‘lib, Madridning “Real” jamoasi ustunlik qilayotgan edi. Golubin Zaxaryanning o‘yinini ijobiy baholadi va futbolchining o‘yin vaqti kelajakda ortishiga umid bildirdi.

Захарян вышел на поле в качестве центрального полузащитника
Геннадий Голубин, агент российского футболиста Арсена Захаряна, высказался о его возвращении на поле после длительного лечения. Об этом сообщает Euro-football.ru.
22-летний полузащитник вышел на поле со скамейки запасных в четвертом туре чемпионата Испании в матче против «Реала» и провел на поле 24 минуты. По словам агента, этот выход на поле был очень ожидаемым.
Арсен наконец-то вышел на поле в роли центрального полузащитника, однако на тот момент счет был 2:1 в пользу мадридского «Реала». Голубин положительно оценил игру Захаряна и выразил надежду на увеличение игрового времени футболиста в будущем.
В следующем туре «Реал Сосьедад» сыграет в гостях с командой «Бетис». Матч запланирован на 19 сентября.