Salah 90+5-da g‘alaba golini sharhladi
«Liverpul» jamoasi «Bernli»ga qarshi safarda muhim g‘alabaga erishdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuvning 90+5-daqiqasida penalti zarbasidan bittagina gol urildi. O‘yindan so‘ng, g‘olib gol muallifi, Liverpul hujumchisi Muhammad Salah o‘z fikrlarini bildirdi.
Salahning so‘zlariga ko‘ra, bugungi raqib juda kuchli edi. Jamoa barcha kuchini sarflab, to‘pni chiziqlar orasidan o‘tkazishga harakat qildi.
O‘yinda qiyinchiliklar bo‘ldi, lekin g‘alaba qozonilgani quvonarli. Jamoada yangi futbolchilar bor va ularga bizning o‘yin uslubimizga moslashish uchun vaqt kerak.
Biz ularning o‘zlarini ishonchli his qilishlari uchun barcha imkoniyatlarni yaratmoqdamiz. Bugun jamoa to‘liq kuch bilan o‘ynadi.
Shuningdek, avvalroq ma’lum qilinishicha, Muhammad Salah Angliya Premer Ligasi tarixidagi to‘purarlik reytingida aniq to‘rtinchi o‘ringa ko‘tarilgan. Bu uning faoliyatidagi muhim yutuq hisoblanadi.

Салах прокомментировал победный гол на 90+5-й минуте
Команда «Ливерпуль» одержала важную победу в гостевом матче против «Бернли». Об этом сообщает Euro-football.ru.
На 90+5-й минуте встречи был забит единственный гол с пенальти. После игры автор победного гола, нападающий «Ливерпуля» Мохамед Салах поделился своими мыслями.
По словам Салаха, сегодняшний соперник был очень сильным. Команда приложила все усилия, чтобы провести мяч между линиями.
В матче были трудности, но победа радует. В команде есть новые игроки, и им нужно время, чтобы адаптироваться к нашему стилю игры.
Мы создаём все условия, чтобы они чувствовали себя уверенно. Сегодня команда сыграла на полную мощность.
Также ранее сообщалось, что Мохамед Салах поднялся на четвёртое место в рейтинге бомбардиров в истории Английской Премьер-Лиги. Это важное достижение в его карьере.