Mostovoy: Atletik va Arsenal o‘yini 2:2 hisobida yakunlanadi
Birinchi bosqichning birinchi turida, seshanba kuni bo‘lib o‘tadigan Ligalar chempionatining umumiy bosqich o‘yinlaridan birida Bilbao shahrining "Atletik" jamoasi va Londonning "Arsenal" klubi maydonda to‘qnash keladi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Rossiya futboli afsonasi Aleksandr Mostovoy ushbu o‘yinning aniq hisobini oldindan aytib o‘tdi. Uning fikricha, jamoalar o‘rtasida tenglik bo‘ladi va har bir jamoa ikki gol uradi.
Mostovoyning so‘zlariga ko‘ra, o‘yinda faol va ko‘p gol urilishini kutmoqda, ammo g‘olib aniqlanmaydi. Uning bashoratiga ko‘ra, hisob 2:2 bo‘ladi.
Ushbu fikr "VseProSport" nashri tomonidan keltirilgan. "Atletik" va "Arsenal" futbolchilari 16 sentabr kuni Moskva vaqti bilan soat 19:45 da o‘yin boshlanishini eshitadi.
O‘yinni jonli matn ko‘rinishida LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Bu o‘yin muxlislar uchun qiziqarli va muhim voqea bo‘lib, jamoalar o‘z kuchlarini namoyish etishadi.

Mostovoy: Игра Атлетик и Арсенал завершится со счетом 2:2
В первом туре первого этапа, во вторник, в одном из матчей общего этапа Лиги чемпионов встретятся команда "Атлетик" из города Бильбао и клуб "Арсенал" из Лондона. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Легенда российского футбола Александр Мостовой заранее озвучил точный счёт этой игры. По его мнению, команды сыграют вничью, и каждая команда забьёт по два гола.
По словам Мостового, он ожидает активную игру с большим количеством голов, но победитель не будет выявлен. По его прогнозу, счёт будет 2:2.
Это мнение приведено изданиями "VseProSport". Футболисты "Атлетика" и "Арсенала" услышат о начале матча 16 сентября в 19:45 по московскому времени.
Матч можно будет наблюдать в режиме онлайн-текста на портале LiveResult. Эта игра станет интересным и важным событием для болельщиков, команды продемонстрируют свои силы.