Sobiq "Spartak" futbolchisi: "Real" "Marsel"ni mag‘lub etadi
Birinchi tur doirasidagi Chempionlar Ligasi o‘yinida Madridning "Real" jamoasi o‘z maydonida "Marsel" bilan uchrashadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu bahs haqida fikrlarini sobiq "Spartak" futbolchisi Eduard Mor bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, "Marsel" o‘z maydonida o‘ynaydi, ammo "Real" o‘z stadionida raqiblarini mag‘lub etib, Chempionlar Ligasini ishonchli boshlaydi.
Ushbu o‘yin 16 sentabr, seshanba kuni Madriddagi "Santyago Bernabeu" stadionida bo‘lib o‘tadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
Ushbu bahsning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru sayti orqali taqdim etiladi. "Real" va "Marsel" jamoalari orasidagi bu uchrashuv futbol ixlosmandlari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda.
Har ikki jamoa o‘z kuchini namoyish etishga tayyor va muxlislar uchun qiziqarli o‘yin bo‘lishi kutilmoqda.

Бывший футболист "Спартака": "Реал" победит "Марсель"
В матче первого тура Лиги чемпионов мадридский "Реал" встретится на своем поле с "Марселем". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своим мнением о предстоящей встрече поделился бывший футболист "Спартака" Эдуард Мор. По его словам, "Марсель" будет играть на своем поле, но "Реал" на своем стадионе одержит победу над соперниками и уверенно начнет Лигу чемпионов.
Матч состоится 16 сентября, во вторник, на стадионе "Сантьяго Бернабеу" в Мадриде. Начало игры по московскому времени в 22:00.
Текстовая онлайн-трансляция этого матча будет доступна на сайте Liveresult.ru. Встреча между командами "Реал" и "Марсель" вызывает большой интерес у футбольных болельщиков.