Skaloni: Messi yana milliy terma jamoada o‘ynashi mumkin
Kelasi yozda Argentina jahon chempionlik unvonini himoya qilishi kerak bo‘ladi va Messining muxlislari sir-asror uni o‘z millatiga yordam berishiga ishongan. Yil oxirigacha Argentina terma jamoasi bir nechta do‘stlik uchrashuvlarini o‘tkazadi, keyingi yil mart oyida esa Ispaniya terma jamoasi bilan finalissima o‘yini bo‘lib o‘tadi.
Shuningdek, iyun boshida Argentina o‘z maydonida yana bir do‘stlik o‘yinini o‘tkazishi kutilmoqda. Bu uchrashuv Messi uchun terma jamoa safidagi so‘nggi o‘yin bo‘lishi mumkin.
Skaloni so‘zlariga ko‘ra, Messi terma jamoada yana o‘ynashi mumkin. Bu umid Argentina futboli va uning muxlislari uchun muhim ahamiyatga ega.
Terma jamoa kelajakdagi musobaqalarda muvaffaqiyat qozonish uchun barcha imkoniyatlarni ishga solmoqda. Messi esa o‘zining tajribasi va mahorati bilan jamoaga katta yordam berishi kutilmoqda.

Скалони: Месси может снова играть за национальную сборную
Главный тренер сборной Аргентины Лионель Скалони надеется, что капитан его команды Лионель Месси снова выйдет на поле в составе сборной Аргентины. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Следующим летом Аргентина должна защищать титул чемпиона мира, и поклонники Месси тайно верят, что он поможет своей нации. До конца года сборная Аргентины проведёт несколько товарищеских матчей, а в марте следующего года состоится матч финалиссимы со сборной Испании.
Также в начале июня ожидается ещё один товарищеский матч на домашнем поле Аргентины. Этот матч может стать для Месси последним в составе сборной.
По словам Скалони, Месси может снова играть за сборную. Эта надежда имеет большое значение для аргентинского футбола и его поклонников.
Сборная использует все возможности для достижения успеха в будущих соревнованиях. Ожидается, что Месси своим опытом и мастерством окажет значительную помощь команде.