Reynders va Xolland maydonda bir-birini kuzatmoqda
«Manchester Siti» jamoasining yarim himoyachisi Tidjani Reynders jamoa hujumchisi Erling Xolland bilan o‘zaro hamkorligi haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ularning so‘zlariga ko‘ra, mashg‘ulotlarda ular bir-birlariga qanday yordam berish mumkinligi haqida ko‘p gaplashishadi. Maydonda doim bir-birini kuzatib, bo‘sh zonalardan foydalanishga harakat qilishadi.
Bu yondashuv «Manchester Yunayted»ga qarshi o‘yinda yaxshi samara berdi. Angliya Premer Ligasi to‘rtinchi turida «Manchester Siti» o‘z maydonida «Manchester Yunayted»ni 3:0 hisobida mag‘lub etdi.
Gollarni Fil Foden va Erling Xolland (ikki marta) kiritishdi. 18 sentabr kuni «shaharliklar» Yevropa Chempionlar Ligasi birinchi turida «Napoli» jamoasini qabul qiladi.
O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 22:00 ga belgilangan. Bu uchrashuv jamoalar uchun muhim bahs bo‘lib, «Manchester Siti» yangi muvaffaqiyatlarga intilmoqda.

Рейндерс и Холланд следят друг за другом на поле
Полузащитник «Манчестер Сити» Тиджани Рейндерс поделился мнением о сотрудничестве с нападающим команды Эрлингом Холландом. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По их словам, на тренировках они много обсуждают, как могут помочь друг другу. На поле они постоянно следят друг за другом и стараются использовать свободные зоны.
Такой подход принес хорошие результаты в матче против «Манчестер Юнайтед». В четвёртом туре Английской Премьер-лиги «Манчестер Сити» на своём поле обыграл «Манчестер Юнайтед» со счётом 3:0.
Голы забили Фил Фоден и Эрлинг Холланд (дважды). 18 сентября «горожане» примут команду «Наполи» в первом туре Лиги чемпионов УЕФА.
Начало матча назначено на 22:00 по московскому времени. Эта встреча является важным поединком для команд, и «Манчестер Сити» стремится к новым успехам.