Genich: Bavariya va Chelsi o‘rtasida 2-3 ta gol bo‘ladi
Futbol sharhlovchisi Konstantin Genich UEFA Chempionlar Ligasi guruh bosqichining birinchi turida bo‘lib o‘tadigan Myunxenning “Bavariya” va Londonning “Chelsi” jamoalari o‘rtasidagi o‘yinni sharhladi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, o‘yinda 2-3 ta gol urilishi ehtimoli yuqori. Birinchi uchrashuvda juda ochiq futbol bo‘lishi kamdan-kam hollarda kuzatiladi va o‘yinda gollar bo‘lmaydi, degan fikr noto‘g‘ri.
Shunday ekan, o‘yinda kamida bir necha gol urilishi kutilmoqda. “Bavariya” jamoasi bugun, 17 sentabr kuni, Myunxendagi “Alyants Arena” stadionida “Chelsi”ni qabul qiladi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi. Ushbu o‘yinning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida taqdim etiladi.
Futbol muxlislari uchun bu o‘yinni kuzatish qiziqarli bo‘ladi, chunki har ikki jamoa ham yuqori darajada o‘ynaydi va g‘alaba uchun kurashadi. Shuningdek, bu uchrashuv Chempionlar Ligasi guruh bosqichidagi muhim bahslardan biri hisoblanadi.

Genich: В матче между Баварией и Челси будет 2-3 гола
Футбольный комментатор Константин Генич прокомментировал матч первого тура группового этапа Лиги чемпионов УЕФА между мюнхенской «Баварией» и лондонским «Челси». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его мнению, в матче с высокой вероятностью будет забито 2-3 гола. Мнение о том, что в первом матче редко бывает очень открытый футбол и голов не будет, ошибочно.
Таким образом, ожидается, что в игре будет забито как минимум несколько голов. Команда «Бавария» сегодня, 17 сентября, примет «Челси» на стадионе «Альянц Арена» в Мюнхене.
Матч начнется в 22:00 по московскому времени. Текстовая онлайн трансляция этой игры будет доступна на сайте Liveresult.ru.
Для футбольных болельщиков этот матч будет интересным, так как обе команды играют на высоком уровне и борются за победу. Кроме того, эта встреча считается одним из важных поединков группового этапа Лиги чемпионов.