Koe: Kivuning iste’fosi haqida gapirish hali erta
Italiya Serie A ning dastlabki uch turida Inter jamoasi faqat uch ochko to‘pladi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Jamoaning sobiq futbolchisi Benuа Koэ Euro-Futbol.ru nashriga bergan intervyusida jamoa natijalari haqida fikr bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, Kivu iste’fosi haqida gapirish uchun hali erta.
Faqat uch tur o‘tkazilgan, Inter mavsum oldi tayyorgarlikni yaxshi o‘tkazgan, yangi futbolchilar sotib olingan va ularni o‘yinga moslashtirish uchun vaqt kerak. Murabbiyga imkon berish lozim.
Shuningdek, Koэ Interga Mourinyo qaytishi mumkinligi haqidagi gaplarni eshitganini, ammo hozirda jamoada murabbiy borligini ta’kidladi. Shu hafta chorshanba kuni Inter Yevropa Chempionlar Ligasi doirasida Ajax jamoasiga qarshi safarda o‘yin o‘tkazadi.

Кое: Говорить об отставке Киву еще рано
В первых трех турах Серии А Италии команда Интер набрала всего три очка. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Бывший футболист команды Бенуа Коэ в интервью изданию Euro-Futbol.ru высказался о результатах команды. По его словам, говорить об отставке Киву еще рано.
Прошло всего три тура, Интер хорошо провел предсезонную подготовку, были приобретены новые игроки, и им нужно время, чтобы адаптироваться к игре. Тренеру нужно дать шанс.
Также Коэ отметил, что слышал разговоры о возможном возвращении Моуринью в Интер, но сейчас в команде есть тренер. В эту среду Интер проведет выездной матч против Аякса в рамках Лиги чемпионов УЕФА.