Bekhem: Manchester Yunayted g‘alabaga intilmayapti
Angliya terma jamoasining sobiq futbolchisi Devid Bekhem Angliya Premer Ligasi to‘rtinchi turidagi "Manchester Yunayted" va "Manchester Siti" o‘rtasidagi o‘yinni sharhladi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv "qizil iblislar" uchun og‘ir mag‘lubiyat bilan yakunlandi, natija 0:3 bo‘ldi. Bekhemning so‘zlariga ko‘ra, u jamoa o‘yinchilari bu mag‘lubiyatni muxlislar kabi og‘ir qabul qilishlarini istaydi.
U o‘yinchilar maydonga g‘alaba uchun intilishsiz chiqqanini ta’kidladi va ushbu o‘yinni tomosha qilish unga qiyin bo‘lganini bildirdi. Hozirda Ruben Amorim boshchiligidagi jamoa to‘plagan to‘rt ochko bilan Angliya chempionatining musobaqa jadvalida 14-o‘rinda turibdi.
Bekhemning fikricha, jamoa o‘z o‘yinini yaxshilashi va muxlislarning ishonchini qaytarishi zarur. Bu mag‘lubiyatdan saboq olib, keyingi o‘yinlarda yaxshiroq natijalar ko‘rsatish muhimdir.

Bekhem: Манчестер Юнайтед не стремится к победе
Бывший футболист сборной Англии Дэвид Бекхэм прокомментировал матч четвертого тура Английской Премьер-лиги между «Манчестер Юнайтед» и «Манчестер Сити». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась тяжелым поражением для «красных дьяволов» со счетом 0:3. По словам Бекхэма, он хочет, чтобы игроки команды воспринимали это поражение так же тяжело, как и болельщики.
Он отметил, что игроки вышли на поле без стремления к победе, и ему было тяжело смотреть эту игру. В настоящее время команда под руководством Рубена Аморима с четырьмя очками занимает 14-е место в турнирной таблице чемпионата Англии.
По мнению Бекхэма, команде необходимо улучшить свою игру и вернуть доверие болельщиков. Важно извлечь уроки из этого поражения и показать лучшие результаты в следующих матчах.