Juzeppe Sinyori "Milan"–"Udineze" o‘yini mehmoni bo‘ladi
Keyingi Italiya chempionatining navbatdagi turida «Milan» jamoasi «Udineze»ga qarshi o‘ynaydi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinda «zebra» maydonida eng taniqli 1990-yillar Seriya A to‘purari, Juzeppe Sinyori sharafli mehmon sifatida ishtirok etadi. Bu haqda «Udineze» matbuot xizmati ma’lum qildi.
U markaziy maydondan to‘g‘ridan-to‘g‘ri intervyu beradi. «Milanga qarshi o‘yindan oldin bizning mehmonimiz Juzeppe Sinyori bo‘ladi.
U ilgari «Fodji», «Latsio» va «Bolonya» klublarida, shuningdek, Italiya terma jamoasida o‘ynagan. Francesko Petsella uning bilan suhbatlashadi», deb xabar berdi «Udineze» matbuot xizmati.
Sinyori o‘z futbolchilik faoliyatini 2006 yilda yakunlagan. U Seriya Ada uch marotaba mavsumning eng yaxshi to‘purariga aylangan.
Uning o‘yini va yutuqlari Italiya futboli tarixida muhim o‘rin tutadi. Ushbu uchrashuvda uning ishtiroki muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otadi.

Джузеппе Синьори будет гостем матча "Милан"–"Удинезе"
В следующем туре чемпионата Италии команда «Милан» сыграет против «Удинезе». Об этом сообщает Euro-football.ru.
В этой игре «зебра» примет в качестве почётного гостя самого известного бомбардира Серии А 1990-х годов Джузеппе Синьори. Об этом сообщила пресс-служба «Удинезе».
Он даст прямое интервью с центрального поля. «Перед матчем с «Миланом» нашим гостем будет Джузеппе Синьори.
Ранее он играл за клубы «Фоджа», «Лацио» и «Болонья», а также за сборную Италии. Франческо Петцелла проведёт с ним беседу», — сообщает пресс-служба «Удинезе».
Синьори завершил свою футбольную карьеру в 2006 году. Он трижды становился лучшим бомбардиром сезона в Серии А.
Его игра и достижения занимают важное место в истории итальянского футбола. Его участие в этой встрече вызовет большой интерес у болельщиков.