Manchester Yunayted Gallaherni sotib olmoqchi
25 yoshli futbolchi asosiy tarkibda doimiy o‘rin ololmasligidan norozi bo‘lib, yaqinlashayotgan jahon chempionati oldidan bu holat uni tashvishga solmoqda. TBR Football ma’lumotlariga ko‘ra, “Manchester Yunayted”, “Everton”, “Kristal Pelas”, “Tottenhem” va “Nyukasl” jamoalari yarim himoyachining holatini yaqindan kuzatib bormoqda.
Konor Gallaher 2024 yil yozida “Chelsi” klubidan “Atletiko”ga o‘tib, transfer summasi 42 million yevroni tashkil qilgan. Transfermarkt bahosiga ko‘ra, uning hozirgi qiymati 40 million yevroga teng.
Futbolchining amaldagi shartnomasi 2029 yil o‘rtalarigacha mo‘ljallangan. Ushbu ma’lumotlar futbol olamida katta qiziqish uyg‘otmoqda va uning kelajagi haqida turli taxminlar paydo bo‘lmoqda.

"Манчестер Юнайтед" планирует приобрести Галлахера
Полузащитник мадридского «Атлетико» Конор Галлахер продолжает оставаться в центре внимания клубов Английской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
25-летний футболист недоволен тем, что не может постоянно играть в основном составе, и это вызывает у него беспокойство перед приближающимся чемпионатом мира. По данным TBR Football, клубы «Манчестер Юнайтед», «Эвертон», «Кристал Пэлас», «Тоттенхэм» и «Ньюкасл» внимательно следят за ситуацией полузащитника.
Конор Галлахер перешёл из «Челси» в «Атлетико» летом 2024 года, сумма трансфера составила 42 миллиона евро. По оценке Transfermarkt, его текущая стоимость равна 40 миллионам евро.
Действующий контракт футболиста рассчитан до середины 2029 года. Эта информация вызывает большой интерес в футбольном мире, и появляются различные предположения о его будущем.