Juravel: Manchester Yunayted va Chelsi durang o‘ynaydi
Beshinchi tur doirasida Angliya Premer-ligasida “Manchester Yunayted” o‘z maydonida Londonning “Chelsi” jamoasi bilan kuch sinashadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga oid fikrlarini futbol sharhlovchisi Timur Juravel bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, “Chelsi” jamoasi o‘yin davomida ehtiyotkorlik bilan harakat qiladi va Amorim boshqaruvidagi futbol uslubiga moslashishga harakat qiladi.
Ba’zan u bu uslub bilan yuqori darajadagi o‘yinlarda muvaffaqiyat qozonadi. Sharhlovchi o‘yinning durang bilan yakunlanishini taxmin qilmoqda.
Jamoalarning hozirgi holatini hisobga olsak, durang natija mantiqan to‘g‘ri keladi. “Manchester Yunayted” va “Chelsi” jamoalari 20 sentyabr, shanba kuni “Old Trafford” stadionida uchrashadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 19:30 da boshlanadi. Ushbu uchrashuvning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida taqdim etiladi.

Juravel: Манчестер Юнайтед и Челси сыграют вничью
В пятом туре Английской Премьер-лиги «Манчестер Юнайтед» сыграет дома с лондонским «Челси». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Свое мнение об этой игре выразил футбольный комментатор Тимур Юравель. По его словам, команда «Челси» будет действовать осторожно в ходе матча и пытаться адаптироваться к стилю игры под руководством Аморима.
Иногда им удается добиться успеха с этим стилем в матчах высокого уровня. Комментатор предполагает, что игра закончится вничью.
Учитывая текущее состояние команд, ничейный результат логичен. «Манчестер Юнайтед» и «Челси» встретятся 20 сентября, в субботу, на стадионе «Олд Траффорд».
Матч начнется в 19:30 по московскому времени. Текстовая онлайн-трансляция этой встречи будет доступна на сайте Liveresult.ru.