Keyn va Jekson Bavariya boshlang‘ich tarkibida maydonga chiqadi
Shanba kuni Germaniya chempionatining mehmonlik o‘yinida «Bavariya» jamoasi «Hoffenxaym» bilan maydonga chiqadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Myunxen jamoasining bosh murabbiyi Vensan Kompani o‘yinni boshlanishidan boshlab maydonga quyidagi futbolchilarni chiqarishga qaror qildi: Noyer, Laymer, Ta, Min-Jae, Boe, Pavlovich, Goretska, Lennart, Dias, Jekson va Keyn. «Hoffenxaym» va «Bavariya» jamoalari o‘rtasidagi o‘yin Moskva vaqti bilan soat 16:30 da boshlanadi.
O‘yinning barcha tafsilotlarini LiveResult portali orqali matn ko‘rinishida kuzatish mumkin bo‘ladi. «Bavariya» Bundesliganing dastlabki uch turida ochkolarni yo‘qotmay, turnir jadvalining birinchi pog‘onasida turibdi.
Jamoaning hozirgi holati va o‘yindagi ishtiroki muxlislar uchun qiziqarli bo‘lishi kutilmoqda. Shanbadagi o‘yin Bundesligada muhim ahamiyatga ega bo‘lib, jamoalar o‘z o‘rnini mustahkamlashga harakat qiladi.

Кейн и Джексон выйдут на поле в стартовом составе Баварии
В субботу в гостевом матче чемпионата Германии команда «Бавария» выйдет на поле против «Хоффенхайма». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер мюнхенской команды Винсент Компани решил выпустить на поле с начала игры следующих футболистов: Нойер, Лаймер, Та, Мин-Дже, Бое, Павлович, Горецка, Леннарт, Диас, Джексон и Кейн. Матч между командами «Хоффенхайм» и «Бавария» начнется в 16:30 по московскому времени.
Все подробности игры можно будет отслеживать в текстовом формате на портале LiveResult. «Бавария» не потеряла очков в первых трех турах Бундеслиги и занимает первое место в турнирной таблице.
Текущее состояние команды и участие в игре ожидаются интересными для болельщиков. Субботний матч имеет важное значение в Бундеслиге, и команды будут стараться укрепить свои позиции.