Merino: Manchester Siti chempionlik uchun kurashda davom etadi
Unga ko‘ra, Manchester Siti jamoasi hali ham chempionlik uchun kurashda qatnashadi va bu mavsum uzoq yo‘l oldinda. Merino, ikki mag‘lubiyatdan keyin ba’zi odamlar jamoaning chempionlik poygasidan chiqib ketganini aytayotganini, ammo bu fikrlar ortiqcha ekanini ta’kidladi.
Unga ko‘ra, hali mavsum boshidagina va Manchester Siti o‘z kuchini ko‘rsatishga ulguradi. Yakshanba kuni Arsenal o‘z maydonida Manchester Siti bilan beshinchi tur o‘yinini o‘tkazadi.
Ushbu uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 18:30 da boshlanadi. Hozirgi vaqtda to‘rt o‘yin natijasida Arsenal 9 ochko to‘plagan bo‘lsa, Manchester Siti 6 ochkoga ega.
Shunday qilib, Merino jamoalar o‘rtasidagi raqobat kuchayishini va chempionlik uchun kurashning qiziqarli kechishini kutmoqda.

Мерино: Манчестер Сити продолжает борьбу за чемпионство
Полузащитник лондонского Арсенала Микель Мерино высказался о перспективах Манчестер Сити в текущем сезоне Английской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, команда Манчестер Сити по-прежнему участвует в борьбе за чемпионство, и впереди долгий сезон. Мерино отметил, что после двух поражений некоторые люди говорят, что команда выбывает из гонки за титул, но эти мнения преждевременны.
Он подчеркнул, что сезон только начался, и Манчестер Сити еще покажет свою силу. В воскресенье Арсенал проведет пятый тур на своем поле против Манчестер Сити.
Этот матч начнется в 18:30 по московскому времени. В настоящее время после четырех игр Арсенал набрал 9 очков, а Манчестер Сити — 6 очков.
Таким образом, Мерино ожидает усиления соперничества между командами и интересной борьбы за чемпионство.