Ronaldu «Al-Nasr»ning g‘alabasidan mamnunligini bildirdi
Uning jamoasi «Al-Nasr» ketma-ket uchinchi g‘alabasini qo‘lga kiritib, «Al-Riyod»ni 5:1 hisobida mag‘lub etdi. Portugaliyalik futbolchi ushbu o‘yinda ikki marta to‘p kiritib, jamoaning umumiy g‘alabasiga muhim hissa qo‘shdi.
Hozirgi vaqtda «Al-Nasr» maksimal 9 ochkoni qo‘lga kiritgan holda musobaqa jadvalida yetakchilik qilmoqda. 40 yoshli hujumchi o‘yindan keyin his-tuyg‘ularini yashirmadi va jamoa g‘alaba seriyasini davom ettirishga tayyorligini ta’kidladi.
Ronaldu ijtimoiy tarmoqlarda «Biz yana g‘alaba qozonmoqchimiz» deb yozdi. Hozirda «Al-Nasr» o‘z chempionatida birinchi o‘rinni egallab turibdi.
Ular uchta boshlang‘ich o‘yinda umumiy hisobda 12:1 hisobini qayd etdi. Shuningdek, «Al-Ittihod» jamoasi ham uchta o‘yinda ochkolarni yo‘qotmagan yagona raqib hisoblanadi.

Роналду выразил удовлетворение победой «Аль-Насра»
Криштиану Роналду продолжает забивать голы в рамках Саудовской Про Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Его команда «Аль-Наср» одержала третью подряд победу, обыграв «Аль-Рияд» со счётом 5:1. Португальский футболист забил два мяча в этой игре, внес значительный вклад в общую победу команды.
В настоящее время «Аль-Наср» лидирует в турнирной таблице, набрав максимальные 9 очков. 40-летний нападающий не скрывал своих эмоций после матча и подчеркнул готовность команды продолжать серию побед.
Роналду написал в социальных сетях: «Мы хотим снова победить». Сейчас «Аль-Наср» занимает первое место в своём чемпионате.
В трёх стартовых матчах они суммарно забили 12 голов и пропустили 1. Также команда «Аль-Иттихад» является единственным соперником, который не потерял очков в трёх играх.