Reynders "Arsenal"ga qarshi durangdan so‘ng fikr bildirdi
Manchester Siti yarim himoyachisi Tidjani Reynders Angliya chempionatining 5-turida Arsenalga qarshi o‘tkazilgan o‘yindan so‘ng fikrlarini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv so‘ngida darvozaga oxirgi daqiqalarda kiritilgan gol jamoani mag‘lubiyatga yaqinlashtirdi. Reyndersning so‘zlariga ko‘ra, o‘yin qiyin kechdi va jamoa hisobni 2:0 ga oshirish imkoniyatiga ega bo‘lgan.
Biroq oxirgi daqiqalarda gol o‘tkazib yuborish ruhiyatga salbiy ta’sir ko‘rsatadi. U barcha biladiki, Arsenalga qarshi o‘ynash har doim murakkab.
Shuning uchun jamoa mehnatni davom ettirishi zarur. Ushbu uchrashuv yakshanba kuni bo‘lib o‘tdi va 1:1 hisobida yakunlandi.
Jamoalar teng natija qayd etdi. Bu o‘yindan keyin Manchester Siti keyingi o‘yinlarga yanada tayyor holda chiqishni maqsad qilmoqda.

Reynders высказался после ничьей с "Арсеналом"
Полузащитник Манчестер Сити Тиджани Рейндерс поделился своими мыслями после матча 5-го тура чемпионата Англии против Арсенала. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В конце встречи гол, забитый в последние минуты, приблизил команду к поражению. По словам Рейндерса, игра была сложной, и команда имела возможность увеличить счёт до 2:0.
Однако пропущенный гол в последние минуты негативно сказался на настроении. Все знают, что играть против Арсенала всегда сложно.
Поэтому команде необходимо продолжать работать. Этот матч состоялся в воскресенье и завершился со счётом 1:1.
Команды зафиксировали ничейный результат. После этой игры Манчестер Сити ставит цель выйти на следующие матчи ещё более подготовленными.