Dembele «Oltin to‘p» marosimiga kelgan paytda PSJ yutqazmoqda
«PSJ» juma kuni Fransiya chempionatining mehmonlik o‘yinini «Marsel» jamoasiga qarshi o‘tkazmoqda. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Birinchi bo‘lim davomida Luis Enrike boshchiligidagi jamoa hisobda 0:1 hisobida ortda qolmoqda. Shu bilan birga, «PSJ» hujumchisi Usmon Dembele nufuzli «Oltin to‘p» mukofoti topshirish marosimiga kelgan.
Dembele juda zamonaviy ko‘rinishda edi, hatto quyosh botgan bo‘lsa-da, ko‘zoynak taqqan edi. Usmon Dembele «Oltin to‘p» uchun asosiy nomzodlardan biri hisoblanadi.
Afsuski, u jarohati tufayli «Marsel»ga qarshi o‘yinda qatnashmayapti. «Oltin to‘p» marosimini LiveResult portali tomonidan taqdim etilayotgan matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin.
Shuningdek, «Oltin to‘p» reytingida Pedri 11-o‘rinni egalladi. Avvalgi Rossiya Premyer Ligasi yulduzi Kvaratsxeliya «Oltin to‘p» ovoz berishida Keyn va Vinisiusdan o‘zib ketdi.

Дембеле во время церемонии «Золотой мяч» присутствовал, когда ПСЖ проигрывал
«ПСЖ» в пятницу проводит гостевой матч чемпионата Франции против команды «Марсель». Об этом сообщает Euro-football.ru.
В первом тайме команда под руководством Луиса Энрике уступает со счётом 0:1. При этом нападающий «ПСЖ» Усман Дембеле прибыл на престижную церемонию вручения «Золотого мяча».
Дембеле выглядел очень современно, даже несмотря на заходящее солнце, он носил очки. Усман Дембеле считается одним из главных претендентов на «Золотой мяч».
К сожалению, из-за травмы он не участвует в матче против «Марселя». Церемонию «Золотого мяча» можно наблюдать через текстовую трансляцию, предоставляемую порталом LiveResult.
Также в рейтинге «Золотого мяча» Педри занял 11-е место. Бывшая звезда Российской Премьер-Лиги Кварацхелия обошёл Кейна и Винисиуса в голосовании за «Золотой мяч».