Frank: Keyn «Tottenhem»ga qaytishidan mamnun bo‘laman
Avvaliga, sobiq «shporlar» yulduzi «Bavariya» bilan tuzilgan shartnomada yozilgan shartga ko‘ra, Keynning jamoasiga qaytishi uchun kelasi yozda imkoniyat paydo bo‘ladi. Tarqalgan xabarlarga ko‘ra, hujumchi o‘zining kelajagini ko‘rib chiqib, uy jamoasiga qaytishni o‘ylashi mumkin.
Frankning so‘zlariga ko‘ra, «Tottenhem» muxlislari uni yana jamoada ko‘rishni xohlaydi va u ham bunga tayyor. Agar Garri Keyn jamoaga qo‘shilmoqchi bo‘lsa, «Tottenhem»ning eshiklari unga doimo ochiq.
Bu fikrlar u «Donkaster»ga qarshi Ligalar kubogi doirasidagi o‘yin oldidan o‘tkazilgan matbuot anjumanida bildirildi. Garri Keyn 2023 yil yozida «Tottenhemdan» «Bavariyaga» ko‘chib o‘tgan.
Uning amaldagi shartnomasi 2027 yil o‘rtalarigacha mo‘ljallangan. Shu tariqa, futbolchining kelajagi va jamoaga qaytishi haqida turli taxminlar va munozaralar davom etmoqda.

Фрэнк: Рад, что Кейн возвращается в «Тоттенхэм»
Главный тренер команды «Тоттенхэм» Томас Фрэнк ответил на вопрос о возможном возвращении Гарри Кейна в команду в будущем. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Изначально, согласно условию, прописанному в контракте Кейна с «Баварией», возможность возвращения в команду появится следующим летом. По распространённым сообщениям, нападающий может рассмотреть своё будущее и подумать о возвращении в родную команду.
По словам Фрэнка, болельщики «Тоттенхэма» хотят снова видеть его в команде, и он тоже готов к этому. Если Гарри Кейн захочет присоединиться к команде, двери «Тоттенхэма» для него всегда открыты.
Эти слова он выразил на пресс-конференции перед матчем Кубка лиг против «Донкастера». Гарри Кейн перешёл из «Тоттенхэма» в «Баварию» летом 2023 года.
Его действующий контракт рассчитан до середины 2027 года. Таким образом, продолжаются различные предположения и обсуждения о будущем футболиста и его возможном возвращении в команду.