Langovich: "Krasnodar"ga qarshi g‘alaba uchun harakat qilamiz
«Rostov» jamoasi futbolchisi Andrey Langovich Rossiya Premyer Ligasi 10-tur doirasida «Krasnodar»ga qarshi o‘tkaziladigan o‘yinga jamoaning kayfiyati haqida gapirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, beshta o‘yindan iborat mag‘lubiyatsiz seriya jamoaga ishonch bag‘ishlagan, biroq mashg‘ulotlarda diqqat va mas’uliyat darajasini pasaytirmagan. Langovich ta’kidlashicha, «Krasnodar» bilan o‘yinlar doimo qiziqarli va keskin kechadi, shuningdek, «Rostov» futbolchilari janubiy derbida g‘alaba qozonish uchun bor kuchini sarflashga tayyor.
U o‘yinlarning har doim qiziqarli kechishini, bu janubiy derbi ekanligini yaxshi tushunishlarini aytdi va g‘alaba uchun barcha imkoniyatlarni ishga solishga harakat qilishlarini bildirdi. Don jamoasi hozirda yigirma to‘qqiz ochko jamg‘argan holda musobaqa jadvalida o‘n birinchi o‘rinda bormoqda.

Langovich: "Будем стараться победить "Краснодар"
Футболист команды «Ростов» Андрей Лангoвич рассказал о настроении команды перед матчем 10-го тура Российской Премьер-Лиги против «Краснодара». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, серия из пяти матчей без поражений придала команде уверенности, однако на тренировках уровень внимания и ответственности не снижался. Лангoвич отметил, что игры с «Краснодаром» всегда проходят интересно и напряжённо, а футболисты «Ростова» готовы приложить все силы, чтобы одержать победу в южном дерби.
Он добавил, что понимают, насколько всегда интересны эти матчи, ведь это южное дерби, и постараются использовать все возможности для победы. В данный момент команда из Дона занимает одиннадцатое место в турнирной таблице, набрав двадцать девять очков.