Erik Garsiya "Barselona" va PSJ o‘rtasidagi o‘yinni intizorlik bilan kutmoqda
Futbolchi Erik Garsiya Chempionlar Ligasi doirasida bo‘lib o‘tadigan «PSJ»ga qarshi o‘yin haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 1 oktabr kuni bo‘lib o‘tadi va bu musobaqaning ikkinchi turi hisoblanadi. Bu turnir Yevropaning eng nufuzli kubogi sifatida e’tirof etiladi.
Erik Garsiyaning so‘zlariga ko‘ra, jamoa bu o‘yinni intiqlik bilan kutmoqda. O‘tgan mavsumda ular «Inter»ga mag‘lub bo‘lib, finalda «PSJ» bilan o‘ynash imkoniyatini boy bergan edi, bu esa jamoa uchun achinarli holat bo‘ldi.
Uning fikricha, bu o‘yin ikki eng yaxshi futbol jamoasi o‘rtasidagi qiziqarli raqobat bo‘ladi. Birinchi turda «Barselona» Angliyaning «Nyukasl» jamoasini safarda 2:1 hisobida mag‘lub etdi, «PSJ» esa o‘z maydonida Italiyaning «Atalanta» jamoasini 4:0 hisobida yengdi.
Shunday qilib, har ikki jamoa yaxshi holatda o‘yinga kirishmoqda. Ushbu uchrashuv futbol ixlosmandlari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda va jamoalar o‘z kuchlarini namoyish etishga tayyor.

Эрик Гарсия с нетерпением ждет матч между "Барселоной" и ПСЖ
Футболист Эрик Гарсия поделился своими мыслями о матче против «ПСЖ» в рамках Лиги чемпионов. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча состоится 1 октября и будет вторым туром этого турнира. Этот турнир признан самым престижным кубком Европы.
По словам Эрика Гарсии, команда с нетерпением ждет эту игру. В прошлом сезоне они проиграли «Интеру» и упустили возможность сыграть в финале с «ПСЖ», что стало печальной ситуацией для команды.
По его мнению, этот матч станет интересным противостоянием между двумя лучшими футбольными командами. В первом туре «Барселона» на выезде обыграла английский «Ньюкасл» со счетом 2:1, а «ПСЖ» на своем поле разгромил итальянскую «Аталанту» со счетом 4:0.
Таким образом, обе команды подходят к игре в хорошей форме. Эта встреча вызывает большой интерес у футбольных болельщиков, и команды готовы продемонстрировать свои силы.