Keyn va Dias «Bavariya» safida «Verder»ga qarshi maydonda
Juma kuni Germaniya chempionatining beshinchi tur doirasida "Bavariya" jamoasi o‘z maydonida "Verder" bilan bahs olib boradi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Myunxenliklarning bosh murabbiyi Vensan Kompani uchrashuvning birinchi daqiqalaridan quyidagi futbolchilarni maydonga tushirishga qaror qildi: Noyer, Laymer, Upamekano, Ta, Boe, Goretska, Bishof, Gnabri, Dias, Olise va Keyn. "Bavariya" va "Verder" o‘rtasidagi o‘yinning boshlanish signalini hakam soat 21:30da Moskva vaqti bilan beradi.
Maydondagi voqealar rivojini batafsil kuzatish uchun LiveResult portali tomonidan taqdim etiladigan matnli translyatsiyani tomosha qilish mumkin bo‘ladi. Hozirgacha o‘tgan to‘rt tur natijalari asosida "Bavariya" yagona jamoa bo‘lib, maksimal 12 ochko to‘plagan.
Bu esa ularning joriy mavsumdagi kuchli holatini ko‘rsatadi. Ushbu o‘yin muxlislar uchun muhim va qiziqarli bo‘lishi kutilmoqda.

Кейн и Диас в составе «Баварии» на поле против «Вердера»
В пятницу в рамках пятого тура чемпионата Германии команда «Бавария» проведет матч на своем поле против «Вердера». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер мюнхенцев Винсент Компани решил выпустить на поле с первых минут следующих футболистов: Нойер, Лаймер, Упамекано, Та, Бое, Горецка, Бишоф, Гнабри, Диас, Олисе и Кейн. Судья даст стартовый свисток матча между «Баварией» и «Вердером» в 21:30 по московскому времени.
Для подробного отслеживания событий на поле можно будет смотреть текстовую трансляцию, предоставляемую порталом LiveResult. По результатам четырех прошедших туров «Бавария» является единственной командой, набравшей максимальные 12 очков.
Это демонстрирует их сильную форму в текущем сезоне. Ожидается, что эта игра будет важной и интересной для болельщиков.