Bavariya jamoasining yarim himoyachisi Yozoa Kimmix jamoadoshi Garri Keynning muvaffaqiyatlari haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, Keyn jamoa uchun nafaqat gol urishi bilan, balki maydondagi va maydon tashqarisidagi xarakteri ham juda qadrlidir. Shuningdek, uning mehnatkashligi jamoaga katta hissa qo‘shmoqda.
Keyn so‘nggi Bundaesliga o‘yinda Verderga qarshi ikki marta to‘p kiritdi va shu bilan birga, u Myunxen jamoasi safida 104 o‘yinda 100 ta gol urdi. Bu natija uning yuqori darajadagi mahoratini ko‘rsatadi.
Hozirgi mavsumda Garri Keyn barcha musobaqalarda jami sakkizta o‘yinda 15 ta gol urdi. Kimmixning ta’kidlashicha, Keyn jamoaning to‘p bilan va topsiz o‘yinida beqiyos hissa qo‘shmoqda.
Jamoa uning bunday muvaffaqiyatiga juda xursand va kelajakda ham uning o‘yinlari jamoani yanada kuchaytirishini kutmoqda.

Kimmix высоко оценил успехи Гарри Кейна
Полузащитник команды «Бавария» Йозоа Киммикс высказался о достижениях своего одноклубника Гарри Кейна. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, Кейн ценен для команды не только своими голами, но и характером на поле и вне его. Также его трудолюбие вносит большой вклад в команду.
В последнем матче Бундеслиги против «Вердера» Кейн забил два мяча, и при этом он забил 100 голов в 104 матчах за команду Мюнхена. Этот результат демонстрирует его высокий уровень мастерства.
В текущем сезоне Гарри Кейн забил 15 голов в восьми матчах во всех соревнованиях. По словам Киммикса, Кейн вносит неоценимый вклад как в игру с мячом, так и без него.
Команда очень рада таким успехам игрока и надеется, что в будущем его игра будет еще больше укреплять команду.