Noyer: Bavariyaning 4:0 hisobidagi g‘alabasi oson kelmadi
Myunxenning “Bavariya” jamoasi darvozaboni Manuel Noyer Germaniya Bundesligasining beshinchi turida “Verder” jamoasiga qarshi o‘tkazilgan o‘yinda qabul qilingan yirik g‘alabadan so‘ng fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ularning jamoasi o‘yinni 4:0 hisobida yutdi. Noyerning so‘zlariga ko‘ra, jamoa maydonda ustunlik qilgan va aniq g‘alabaga erishgan.
Jamoa a’zolari vaziyat talab qilganda bir nechta gol urish imkoniyatiga ega ekanliklarini yaxshi bilishadi. Biroq bu oson ish emas, shuning uchun oldinga intilib, tinimsiz ishlash zarur.
Shunda natijalar ham yaxshilanadi. Hozirgi vaqtda beshta turdan so‘ng Ven-san Kompani boshchiligidagi jamoa 15 ochko to‘plagan va Germaniya chempionati turnir jadvalida birinchi o‘rinda bormoqda.
Bu natija ularning kuchli va jamoaviy o‘yin ko‘rsatganidan dalolat beradi. Jamoa bundan keyin ham muvaffaqiyatlarini davom ettirishga intilmoqda.

Noyer: Победа Баварии со счетом 4:0 далась нелегко
Вратарь мюнхенской «Баварии» Мануэль Нойер высказался после крупной победы в пятом туре Бундеслиги Германии в матче против «Вердера». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Их команда выиграла игру со счётом 4:0. По словам Нойера, команда доминировала на поле и одержала заслуженную победу.
Игроки команды хорошо знают, что при необходимости могут забить несколько голов. Однако это нелегко, поэтому нужно стремиться вперёд и постоянно работать.
Тогда и результаты будут улучшаться. На данный момент после пяти туров команда под руководством Венсана Компани набрала 15 очков и занимает первое место в турнирной таблице чемпионата Германии.
Этот результат свидетельствует о силе и командной игре коллектива. Команда намерена и дальше стремиться к успехам.