Miranchuk: Bitelloning gol oldidagi harakati zo‘r edi
Ushbu gol uning aniq uzatmasidan so‘ng amalga oshirilgan. Miranchukning so‘zlariga ko‘ra, hujumchi o‘sha vaziyatda juda yaxshi pozitsiyani egallagan va to‘pni qabul qilishi juda sifatli bo‘lgan.
U gol muallifi bo‘lganini alohida ta’kidladi va uning harakatlarini yuqori baholadi. Ushbu fikrlar Metaratings sayti tomonidan keltirilgan.
Rossiya chempionatining o‘nchi turida bo‘lib o‘tgan o‘yinda "Dinamo" jamoasi safarda "Kryl'ya Sovetov"ni 3:2 hisobida mag‘lub etdi. Hozirgi vaqtda "Dinamo" jamoasi musobaqa jadvalida oltinchi o‘rinda turibdi va 15 ochko to‘plagan.
Keyingi turda ularning raqibi "Lokomotiv" jamoasi bo‘ladi. Ushbu o‘yin jamoa uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, g‘alaba qozonish uchun barcha imkoniyatlar mavjud.

Миранчук: Действие Бителло перед голом было отличным
Полузащитник московского "Динамо" Антон Миранчук высказался о голе, забитом в ворота "Крыльев Советов". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот гол был забит после его точной передачи. По словам Миранчука, нападающий занял очень хорошую позицию в той ситуации, и приём мяча был очень качественным.
Он особо подчеркнул, что именно он является автором гола, и высоко оценил действия игрока. Эти высказывания приведены сайтом Metaratings.
В матче десятого тура чемпионата России "Динамо" на выезде обыграло "Крылья Советов" со счётом 3:2. В настоящее время "Динамо" занимает шестое место в турнирной таблице, набрав 15 очков.
В следующем туре их соперником будет команда "Локомотив". Эта игра имеет большое значение для команды, и у них есть все возможности для победы.