Mostovoy "Milan" va "Napoli" o‘yinini 1:1 deb baholadi
Italiya chempionatining beshinchi turida markaziy o‘yinda "Milan" jamoasi o‘z maydonida amaldagi chempion "Napoli"ni qabul qiladi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu qarama-qarshilik haqida futbol bo‘yicha mutaxassis Aleksandr Mostovoy fikrlarini bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, "Milan" jamoasi "Napoli"dan uncha orqada emas, hozirda uchinchi o‘rinda turibdi va ularning hisobida raqibdan uch ochko kam.
Ekspert o‘yinda g‘olib aniq bo‘lmasligiga ishonadi va hisob 1:1 bo‘lishini taxmin qiladi. Ushbu o‘yin 28 sentabr kuni Milan stadioni maydonida bo‘lib o‘tadi.
Moskva vaqti bilan soat 21:45da boshlanishi rejalashtirilgan. To‘rt turdan so‘ng "Milan" uchinchi pog‘onada, "Napoli" esa Seriya A chempionatining yetakchisi hisoblanadi.

Мостовой оценил матч "Милан" и "Наполи" вничью 1:1
В пятом туре чемпионата Италии в центральном матче команда "Милан" примет на своём поле действующего чемпиона "Наполи". Об этом сообщает Euro-football.ru.
О противостоянии высказался футбольный эксперт Александр Мостовой. По его словам, команда "Милан" не сильно отстаёт от "Наполи", сейчас занимает третье место и отстаёт от соперника на три очка.
Эксперт считает, что победитель в матче будет неясен и прогнозирует счёт 1:1. Эта игра состоится 28 сентября на стадионе в Милане.
Начало запланировано на 21:45 по московскому времени. После четырёх туров "Милан" занимает третью строчку, а "Наполи" является лидером чемпионата Серии А.