Mostovoy: Real Atletikoni 2:1 hisobida yutadi
Ispaniya chempionatining yettinchi turida markaziy o‘yin «Atletiko» jamoasi o‘z maydonida «Real» bilan bahs olib boradi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga futbol bo‘yicha ekspert Aleksandr Mostovoy o‘z fikrlarini bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, Simeone boshqaruvidagi jamoa butun 90 daqiqani ishonchli o‘ynash qiyin bo‘ladi.
Mostovoy mehmonlar jamoasining 2:1 hisobida g‘alaba qozonishiga ishonch bildirgan. Ushbu o‘yin 27 sentabr, shanba kuni o‘tkaziladi va Moskva vaqti bilan soat 17:15 da boshlanadi.
Madrid derbisi oldidan «Atletiko» La Liga turnir jadvalida to‘qqizinchi o‘rinda turibdi, «Real» esa birinchi pog‘onani egallab turibdi. Bu o‘yin muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda, chunki ikkala jamoa ham yuqori natijalar uchun kurashmoqda.
Shuningdek, o‘yinning natijasi mavsumdagi peshqadamlik uchun muhim ahamiyatga ega bo‘ladi. Futbol ixlosmandlari ushbu bahsni diqqat bilan kuzatib borishadi.

Мостовой: "Реал" обыграет "Атлетико" со счетом 2:1
В седьмом туре чемпионата Испании центральным матчем станет встреча команды «Атлетико» на своем поле с «Реалом». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эксперт по футболу Александр Мостовой поделился своим мнением об этой игре. По его словам, команде под руководством Симеоне будет сложно играть уверенно все 90 минут.
Мостовой выразил уверенность в победе гостей со счетом 2:1. Матч состоится в субботу, 27 сентября, и начнется в 17:15 по московскому времени.
Перед мадридским дерби «Атлетико» занимает девятое место в турнирной таблице Ла Лиги, а «Реал» лидирует. Эта игра вызывает большой интерес у болельщиков, так как обе команды борются за высокие результаты.
Кроме того, результат матча будет иметь важное значение для лидерства в сезоне. Футбольные фанаты будут внимательно следить за этим поединком.
Алехандро Гарначо не приступил к тренировкам, чтобы покинуть «Челси».
Лондонский клуб «Челси» начал тренировки в своей базе в подготовке к новому сезону. Об этом сообщил Zamin.uz. Однако один из ключевых игроков основного состава, Алехандро Гарначо, не появился на