Shanba kuni Angliya Premer Ligasi 6-tur doirasida «Manchester Yunayted» jamoasi «Brentford» maydonida o‘yin o‘tkazadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
«Qizil iblislar» bosh murabbiyi Ruben Amorim dastlabki daqiqalardan maydonga quyidagi futbolchilarni chiqarishga qaror qildi: Bayindir, Dalot, de Ligt, Maguayr, Shou, Dorgu, Ugarte, Fernandesh, Mbeumo, Kunya va Sheshko. «Brentford» va «Manchester Yunayted» o‘rtasidagi uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 14:30 da boshlanadi.
O‘yinning barcha tafsilotlarini matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Hozirda «Manchester Yunayted» Angliya Premer Ligasi turnir jadvalida 11-o‘rinni egallab turibdi.
Jamoa keyingi o‘yinlarda yuqori natijalarga erishish maqsadida maydonga chiqadi. Ushbu o‘yin muxlislar uchun muhim va qiziqarli kechishi kutilmoqda.

Manchester Yunayted объявил состав на матч против Brentford
В субботу в рамках 6-го тура Английской Премьер-лиги команда «Манчестер Юнайтед» проведет матч на поле «Брентфорда». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер «Красных дьяволов» Рубен Аморим решил выпустить на поле с первых минут следующих футболистов: Байиндер, Далот, де Лигт, Магуайр, Шоу, Доргу, Угарте, Фернандеш, Мбеумо, Куня и Шешко. Встреча между «Брентфордом» и «Манчестер Юнайтед» начнется в 14:30 по московскому времени.
Все детали игры можно будет отслеживать в текстовой трансляции на портале LiveResult. В настоящее время «Манчестер Юнайтед» занимает 11-е место в турнирной таблице Английской Премьер-лиги.
Команда выйдет на поле в следующих матчах с целью добиться высоких результатов. Ожидается, что эта игра будет важной и интересной для болельщиков.