Hozirda Qozonning "Rubin" jamoasi Rossiya chempionatining o‘nchi turida "Lokomotiv" jamoasiga qarshi safarda o‘yinni davom ettirmoqda. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Hozirgacha ikki jamoa ham bir-birining darvozasini ishga solishga muvaffaq bo‘lmadi, shuning uchun hisobda 0:0 ko‘rsatilmoqda. 32 yoshli yarim himoyachi Daler Kuzyayev "Rubin"ning asosiy tarkibiga kirmadi, ammo tanaffusdan keyin zaxiradan maydonga tushdi.
Bu rossiyalik futbolchi uchun Qozon klubining libosida maydonga chiqishi birinchi bor hisoblanadi. Kuzyayev bir necha kun oldin "Rubin" bilan mavsum oxirigacha amalda bo‘lgan shartnoma imzoladi.
Ushbu o‘yinning barcha voqealarini "Lokomotiv" va "Rubin" jamoalari o‘rtasidagi matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatishingiz mumkin.

Далер Кузяев дебютировал в составе «Рубина»
В настоящее время команда «Рубин» из Казани продолжает матч десятого тура чемпионата России против «Локомотива» на выезде. Об этом сообщает Euro-football.ru.
До сих пор обе команды не смогли поразить ворота друг друга, поэтому счет остается 0:0. 32-летний полузащитник Далер Кузяев не вошел в основной состав «Рубина», но вышел на поле со скамейки запасных после перерыва.
Для этого российского футболиста это первый выход на поле в составе казанского клуба. Кузяев несколько дней назад подписал контракт с «Рубином» до конца сезона.
Все события этого матча вы можете отслеживать через текстовую трансляцию на портале LiveResult между командами «Локомотив» и «Рубин».