Barcelona yarim himoyachisi mashg‘ulotni tark etdi
Barcelona jamoasining 22 yoshli yarim himoyachisi Mark Kasado jamoa mashg‘ulotini noqulaylik tufayli yakunlay olmadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda Barca Universal xabar berdi. Hozircha Kasadoning yaqin oradagi Ispaniya chempionatidagi Real Sosiedadga qarshi o‘yinda qatnashishi noma’lum.
Futbolchining ishtiroki bo‘yicha qaror o‘yin boshlanishiga yaqin qabul qilinadi. Joriy mavsumda Kasado barcha musobaqalarni hisobga olgan holda beshta o‘yinda maydonga tushdi va bitta samarali uzatma amalga oshirdi.
La Liga 7-tur doirasidagi Barcelona va Real Sosiedad o‘rtasidagi uchrashuv 28 sentabr kuni o‘tkaziladi. O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 19:30 da belgilangan.

Полузащитник Барселоны покинул тренировку
22-летний полузащитник команды Барселона Марк Касадо не смог завершить тренировку команды из-за дискомфорта. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщил Barca Universal. Пока неизвестно, примет ли Касадо участие в ближайшем матче чемпионата Испании против Реал Сосьедада.
Решение об участии футболиста будет принято ближе к началу игры. В этом сезоне Касадо сыграл в пяти матчах во всех турнирах и сделал одну результативную передачу.
Матч 7-го тура Ла Лиги между Барселоной и Реал Сосьедадом состоится 28 сентября. Начало игры запланировано на 19:30 по московскому времени.