Agkatsev muxlislarga minnatdorchilik bildirdi.
Qoraqandagi «Krasnodar» jamoasi darvozaboni Stanislav Agkatsev ijtimoiy tarmoqlar orqali Premyer-liganing o‘nchi turida «Rostov»ga qarshi o‘tkazilgan safardagi o‘yinda ochko yo‘qotilishi haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 0:0 hisobida durang bilan yakunlandi. Darvozabonning ijtimoiy tarmoqdagi xabarida «Afsuski, Rostovdan faqat bitta ochko bilan qaytyapmiz.
Muxlislarimizga ko‘rsatgan qo‘llab-quvvatlari uchun katta rahmat. Sizlar eng baland ovoz bilan bizni qo‘llab-quvvatladingizlar», deyiladi.
Kechagi o‘yindan so‘ng Murad Musayev boshchiligidagi jamoa 20 ochko jamg‘ardi va musobaqa jadvalida ikkinchi o‘rinda turibdi. «Krasnodar» jamoasi jadvalda birinchi o‘rinda borayotgan «Lokomotiv»dan qo‘shimcha ko‘rsatkichlar bo‘yicha orqada qolmoqda.
Jamoa keyingi o‘yinlarda g‘alaba qozonib, yuqori pog‘onalarni egallashga intilmoqda. Muxlislarning qo‘llab-quvvatlashi futbolchilarga katta kuch bag‘ishlaydi va ular bundan keyingi o‘yinlarda ham bor imkoniyatlarini ishga solishga harakat qilishadi.

Агкацев выразил благодарность поклонникам
Вратарь команды «Краснодар» из Караганды Станислав Агкацев через социальные сети выразил мнение о потере очков в выездном матче десятого тура Премьер-лиги против «Ростова». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась вничью со счётом 0:0. В сообщении вратаря в социальной сети говорится: «К сожалению, из Ростова мы возвращаемся всего с одним очком.
Большое спасибо нашим болельщикам за оказанную поддержку. Вы поддерживали нас самым громким голосом», — говорится в сообщении.
После вчерашнего матча команда под руководством Мурада Мусаева набрала 20 очков и занимает второе место в турнирной таблице. Команда «Краснодар» отстаёт по дополнительным показателям от лидирующего в таблице «Локомотива».
Команда стремится к победам в следующих матчах, чтобы занять более высокие позиции. Поддержка болельщиков придаёт футболистам большую силу, и они постараются приложить все усилия в предстоящих играх.