Galaktionov: "Lokomotiv" birinchi o‘ringa qaytdi
Rossiya chempionatining o‘nchi tur doirasida Moskva jamoasi Lokomotiv o‘z maydonida Kazanning Rubin jamoasini 1:0 hisobida mag‘lub etdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Yagona gol Lokomotiv sardori Dmitriy Barinov tomonidan kiritildi. Ushbu g‘alaba natijasida Moskva jamoasi turnir jadvalida birinchi o‘ringa qaytdi.
Jamoa bosh murabbiyi Mixail Galaktionov bu borada fikr bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, vaqtinchalik birinchi o‘rin haqida gapirish uchun turlar yakunlanishini kutish lozim, chunki jadvalda jamoalar orasida raqobat juda kuchli.
Har qanday xato jamoani pastga tushirib qo‘yishi mumkin. Hozirda Lokomotiv 20 ochko bilan Premer-liga jadvalida yetakchilik qilmoqda va qo‘shimcha ko‘rsatkichlar bo‘yicha Krasnodardan oldinda turibdi.

Галактионов: "Локомотив" вернулся на первое место
В рамках десятого тура чемпионата России московская команда Локомотив на своем поле обыграла казанский Рубин со счетом 1:0. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Единственный гол забил капитан Локомотива Дмитрий Баринов. Благодаря этой победе московская команда вернулась на первое место в турнирной таблице.
Главный тренер команды Михаил Галактионов высказался по этому поводу. По его словам, пока рано говорить о временном первом месте, нужно дождаться окончания туров, так как конкуренция между командами в таблице очень сильная.
Любая ошибка может опустить команду вниз. В настоящее время Локомотив лидирует в Премьер-лиге с 20 очками, опережая Краснодар по дополнительным показателям.