Demenko: Rostov va Bykov o‘rtasida durang kutilgan natija
Sobiq «Krasnodar» futbolchisi Maksim Demenko «Bykov» va «Rostov» jamoalari o‘rtasidagi durang natijasiga munosabat bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Rossiya chempionatining o‘nchi tur uchrashuvi 0:0 hisobida yakunlandi. Demenko bu o‘yinda Murad Musayev boshqaruvida bo‘lgan jamoaning ochkolar yo‘qotishiga umid qilmagani haqida gapirdi.
U birinchi navbatda «Rostov» jamoasini maqtash kerakligini ta’kidladi. Shuningdek, o‘yinning natijasiga «Krasnodar»ning «Zenit»ga mag‘lub bo‘lishi ta’sir ko‘rsatganini aytdi.
Hozirda «Krasnodar» Rossiya Premer-ligasining turnir jadvalida 20 ochko bilan ikkinchi o‘rinda turibdi. «Rostov» esa 10 ochko bilan 11-o‘rinni egallagan.
Bu natijalar jamoalarning mavsumdagi holatini aniq ko‘rsatmoqda. Futbol muxlislari uchun bu o‘yindan keyingi baholar muhim ahamiyatga ega.

Деменкo: ожидается ничья между Ростовом и Быковым
Бывший футболист «Краснодара» Максим Деменко прокомментировал ничейный результат матча между командами «Быков» и «Ростов». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Матч десятого тура чемпионата России завершился со счётом 0:0. Деменко рассказал, что не ожидал потери очков командой под руководством Мурада Мусаева.
Он в первую очередь отметил, что нужно похвалить команду «Ростов». Также он сказал, что на результат игры повлиял проигрыш «Краснодара» «Зениту».
В настоящее время «Краснодар» занимает второе место в турнирной таблице Российской Премьер-лиги с 20 очками. «Ростов» же занимает 11-е место с 10 очками.
Эти результаты чётко отражают состояние команд в сезоне. Для футбольных болельщиков оценки после этой игры имеют большое значение.