Samoshnikovning ahvoli agenti tomonidan ma’lum qilindi
Aleksey Babir, Spartak jamoasining himoyachisi Ilya Samoshnikovning vakili, o‘z shogirdi holati haqida ma’lumot berdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Futbolchi Rossiya chempionatining so‘nggi uchta o‘yini davomida maydonga tushmadi. Agentning so‘zlariga ko‘ra, Ilya biroz kasal bo‘lib, hozirda tiklanmoqda.
U Spartakning Pari NN jamoasiga qarshi o‘yin uchun ro‘yxatda bo‘ladimi, aniq emas, chunki so‘nggi ikki kun ichida unga murojaat qilinmagan. Samoshnikov o‘tgan yozda Spartakga qo‘shilgan.
Qizil-oq jamoa safida u uchta o‘yinda maydonga tushib, bitta gol urdi. 28 sentabr kuni Dejan Stankovich boshchiligidagi jamoa Rossiya Premyer Ligasi doirasida o‘nchi tur o‘yini doirasida Pari NN jamoasini qabul qiladi.
O‘yin poytaxt vaqti bilan soat 19:30 da boshlanadi. LiveResult portali ushbu voqea bo‘yicha matnli jonli translyatsiya taqdim etadi.

Состояние Самошникова было сообщено агентом
Алексей Бабир, агент защитника команды Спартак Ильи Самошникова, сообщил о состоянии своего подопечного. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Футболист не выходил на поле в последних трех матчах чемпионата России. По словам агента, Илья немного болел и сейчас восстанавливается.
Будет ли он в заявке на матч Спартака против Пари НН, пока неизвестно, так как за последние два дня с ним не связывались. Самошников присоединился к Спартаку прошлым летом.
В составе красно-белых он сыграл в трех матчах и забил один гол. 28 сентября команда под руководством Деяна Станковича примет Пари НН в рамках десятого тура Российской Премьер-Лиги.
Матч начнется в 19:30 по московскому времени. Портал LiveResult предоставит текстовую онлайн-трансляцию этого события.