Ilich: "Spartak" Stankovichga ko‘proq vaqt bermoqda
Ilichning so‘zlariga ko‘ra, Stankovich hissiyotlarga boy inson bo‘lib, har doim g‘alaba qozonishni istaydi. U murabbiy jamoani qiyin vaziyatda boshqarayotganini ta’kidladi, ammo umid qiladiki, «Spartak» unga ko‘proq vaqt beradi va kelajakda klub uchun yanada yaxshi natijalar olib keladi.
Hozirgi vaqtda «Spartak» Rossiya chempionatining 11-turidan keyin turnir jadvalida oltinchi o‘rinda turibdi va jamoa 18 ochko to‘plagan. Keyingi turda Deyan Stankovich boshchiligidagi jamoa o‘z maydonida «Rostov» jamoasini qabul qiladi.
Ushbu o‘yin 18 oktabr kuni bo‘lib o‘tadi. Bu uchrashuv «Spartak» uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, g‘alaba uchun kurash olib boriladi.

Илич: "Спартак" дает Станковичу больше времени
Сербский тренер Саша Илич, работавший в команде «Пари НН», высказался о главном тренере московского «Спартака» Деяне Станковиче. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Илича, Станкович — человек с богатым эмоциональным миром, который всегда стремится к победе. Он отметил, что тренер ведёт команду в сложной ситуации, но надеется, что «Спартак» даст ему больше времени и в будущем принесёт клубу ещё лучшие результаты.
В настоящее время «Спартак» после 11-го тура чемпионата России занимает шестое место в турнирной таблице, набрав 18 очков. В следующем туре команда под руководством Деяна Станковича примет у себя «Ростов».
Этот матч состоится 18 октября. Эта встреча имеет важное значение для «Спартака», и будет вестись борьба за победу.