Pau Kubarsi Messi bilan hech qachon duch kelmaganini aytdi
U o‘zining omadsizligini ta’kidlab, hech qachon «Kamp Nou» stadionida to‘p olib yurgan bolalar qatorida bo‘lmaganini aytdi. Kubarsining so‘zlariga ko‘ra, u asosiy jamoa bilan shug‘ullana boshlagan paytda Messi allaqachon «Barselona»ni tark etgan edi.
Lionel Messi 2004 yildan 2021 yilgacha «Barselona»ning asosiy jamoasida o‘ynagan. Shu davr mobaynida u 778 ta o‘yinda maydonga tushib, 672 ta gol urgan va 303 ta samarali uzatma amalga oshirgan.
Hozirda 38 yoshli Messi Amerika Qo‘shma Shtatlarining «Inter Mayami» klubida faoliyat yuritmoqda. Uning professional faoliyati davomida ko‘rsatgan natijalari futbol olamida katta hurmatga sazovor bo‘lgan.

Пау Кубарси сказал, что никогда не сталкивался с Месси
Выпускник «Барселоны» Пау Кубарси признался, что никогда не встречался с легендой клуба Лионелем Месси. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил свою неудачу и сказал, что никогда не был среди детей, играющих на стадионе «Камп Ноу». По словам Кубарси, когда он начал тренироваться с основной командой, Месси уже покинул «Барселону».
Лионель Месси играл в основной команде «Барселоны» с 2004 по 2021 год. За это время он провел 778 матчей, забил 672 гола и сделал 303 результативные передачи.
В настоящее время 38-летний Месси выступает за клуб «Интер Майами» из Соединённых Штатов Америки. Его достижения в профессиональной карьере заслужили большое уважение в футбольном мире.