Nepomnyashchiy Rossiya jamoasidan ko‘proq kutganini aytdi
Mashhur mahalliy murabbiy Valeriy Nepomnyashchiy Rossiya terma jamoasining BetBoom o‘yinida Eronga qarshi ko‘rsatgan o‘yinidan norozi ekanligini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uning fikriga ko‘ra, jamoa g‘alaba qozongan bo‘lsa-da, o‘yinning sifati unga ma’qul kelmadi. Shuningdek, tarkibdagi ayrim jihatlar ham murabbiyda shubha uyg‘otgan.
Nepomnyashchiy “Chempionat” nashriga bergan intervyusida, jamoaning ko‘rsatgan o‘yini undan kutgan darajada bo‘lmaganini ta’kidladi. Mutaxassisning so‘zlariga ko‘ra, Eron terma jamoasi Osiyoning eng kuchli jamoalaridan biri hisoblanadi, shuning uchun ular bilan bahs olib borish har doim qiyin kechadi.
Shu kunlarda, 14 oktabr, seshanba kuni, Rossiya terma jamoasi Moskvaning VTB Arena stadionida Boliviya terma jamoasiga qarshi o‘yin o‘tkazadi. Uchrashuv mahalliy vaqt bilan soat yigirmida boshlanadi.
Ushbu o‘yin jamoaning keyingi o‘yindagi tayyorgarlik darajasini ko‘rsatadi va muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.

Непомнящий сказал, что ожидал большего от российской команды
Известный местный тренер Валерий Непомнящий выразил недовольство игрой сборной России в матче BetBoom против Ирана. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его мнению, хотя команда и одержала победу, качество игры ему не понравилось. Также некоторые моменты в составе вызвали у тренера сомнения.
В интервью изданию «Чемпионат» Непомнящий подчеркнул, что игра команды не соответствовала его ожиданиям. По словам специалиста, сборная Ирана считается одной из сильнейших команд Азии, поэтому против них всегда трудно играть.
В эти дни, во вторник 14 октября, сборная России проведет матч против сборной Боливии на стадионе ВТБ Арена в Москве. Встреча начнется в 20:00 по местному времени.
Эта игра покажет уровень подготовки команды к следующему матчу и с большим интересом ожидается болельщиками.