Nepomnyashchiy: Rossiya Boliviyaga qarshi kuch bilan o‘ynaydi
Mashhur murabbiy Valeriy Nepomnyashchiy Rossiya milliy jamoasi va Boliviya terma jamoasi o‘rtasidagi BetBoom o‘yinidan kutilayotgan natijalar haqida fikrlarini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 14 oktabr kuni Moskva shahridagi VTB Arena stadionida bo‘lib o‘tadi. O‘yin mahalliy vaqt bilan soat 20:00da boshlanadi.
Nepomnyashchiy jamoaning har doim bor kuchi bilan o‘ynashiga ishonch bildiradi. Murabbiy Karpinning jamoasi hech qachon o‘yinda beparvo bo‘lmaganini ta’kidladi.
U futbolchilarning o‘zlarini yaxshi rag‘batlantirishini alohida ta’kidladi va jamoaga tanqid qilishning iloji yo‘qligini aytdi. Shuningdek, u Boliviya jamoasiga qarshi ham mag‘lub bo‘lmasliklarini ta’kidladi.
Ekspert fikricha, Rossiya terma jamoasi o‘yinda ikki gol farqi bilan g‘alaba qozonadi. Yaqinda Valeriy Karpinning jamoasi Eron terma jamoasini 2:1 hisobida mag‘lub etdi.

Непомнящий: Россия играет против Боливии силой
Известный тренер Валерий Непомнящий поделился своими ожиданиями от матча BetBoom между сборной России и сборной Боливии. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча состоится 14 октября на стадионе ВТБ Арена в Москве. Игра начнется в 20:00 по местному времени.
Непомнящий уверен, что команда всегда играет с полной отдачей. Тренер подчеркнул, что команда Карпина никогда не была равнодушной в игре.
Он особо отметил хорошую мотивацию игроков и заявил, что критиковать команду невозможно. Также он подчеркнул, что они не проиграют и сборной Боливии.
По мнению эксперта, сборная России выиграет матч с разницей в два гола. Недавно команда Валерия Карпина одержала победу над сборной Ирана со счетом 2:1.