Dinamo rahbari Paltsevdan yordam kutmoqda
Shamil Gazizov, Makhachkala shahridagi "Dinamo" futbol klubining bosh direktori, Valentin Paltsev tomonidan jamoaga yordam ko‘rsatilgani haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Sentabr oyining boshida himoyachi "Dinamo"dan "Krasnodar" klubiga o‘tgandi. Gazizovning so‘zlariga ko‘ra, Valentin hali hech qanday yordam ko‘rsatmagan.
U shuningdek, ehtimol ular uning ishtirokisiz yig‘ilishgan bo‘lishi mumkinligini ham ta’kidladi. Keyingi haftada Paltsev "Krasnodar" bilan Makhachkalaga kelib o‘yin o‘tkazadi, shunda nima bo‘lishini ko‘ramiz, dedi Gazizov.
Valentin Paltsev Makhachkala klubida barcha musobaqalarda jami 44 ta o‘yinda ishtirok etib, bitta gol urgan va bitta samarali uzatma amalga oshirgan. Ushbu ma’lumotlar "RB Sport" portali tomonidan taqdim etildi.
Gazizovning fikricha, jamoa ichidagi holatlar hali aniq emas va kelajakda qanday o‘zgarishlar bo‘lishi mumkinligini vaqt ko‘rsatadi. Shuningdek, Paltsevning yangi jamoasidagi faoliyati ham diqqat bilan kuzatilmoqda.

Динамо ждет помощи от руководителя Пальцева
Шамиль Газизов, генеральный директор футбольного клуба «Динамо» из Махачкалы, высказался о том, что Валентин Пальцев оказал помощь команде. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В начале сентября защитник перешёл из «Динамо» в клуб «Краснодар». По словам Газизова, Валентин пока никакой помощи не оказал.
Он также отметил, что, возможно, они собрались без его участия. На следующей неделе Пальцев приедет в Махачкалу с «Краснодаром» на матч, тогда и увидим, что будет, — сказал Газизов.
Валентин Пальцев выступал за махачкалинский клуб в общей сложности в 44 матчах во всех соревнованиях, забил один гол и сделал одну результативную передачу. Эти данные предоставил портал «РБ Спорт».
По мнению Газизова, ситуация внутри команды пока не ясна, и время покажет, какие изменения могут произойти в будущем. Также внимательно отслеживается деятельность Пальцева в его новой команде.