19 yoshli qanot himoyachisi poytaxtdagi CSKA jamoasida o‘ynaydi. Agentning so‘zlariga ko‘ra, joriy mavsum uning uchun juda muhim bo‘ladi.
Italiyaning va Ispaniyaning bir qator klublari Kirillni diqqat bilan kuzatmoqda. Yoz oylarida bu borada yangi yangiliklar bo‘lishi ehtimoli yuqori.
Kirill Glebov joriy mavsumda 14 o‘yin o‘tkazib, 5 ta gol urgan va 2 ta samarali uzatmaga mualliflik qilgan. Avvalroq, futbol sohasidagi manbalar «Inter» va «Atalanta» klublari Glebovni kuzatayotgani haqida ma’lumot bergan.
Bu yosh futbolchi o‘z faoliyatini rivojlantirishda davom etmoqda va yaqin kelajakda katta muvaffaqiyatlarga erishishi kutilmoqda.

Паулу Барбоса подтвердил интерес к Кириллу Глебову
Известный футбольный агент Паулу Барбоза подтвердил информацию о заинтересованности некоторых зарубежных клубов в Кирилле Глебове. Об этом сообщает Euro-football.ru.
19-летний крайний защитник играет в столичном клубе ЦСКА. По словам агента, текущий сезон будет для него очень важным.
Ряд клубов из Италии и Испании внимательно следят за Кириллом. В летние месяцы вероятны новые новости по этому поводу.
В текущем сезоне Кирилл Глебов провёл 14 матчей, забил 5 голов и сделал 2 результативные передачи. Ранее источники в футбольной сфере сообщали, что клубы «Интер» и «Аталанта» следят за Глебовым.
Этот молодой футболист продолжает развивать свою карьеру и в ближайшем будущем ожидается его большой успех.