Arsenal va Tottenxem Gyulerini sotib olishga intilmoqda
Madridning "Real" jamoasining yarim himoyachisi Arda Gyuler boshqa klublarning diqqat markazida bo‘lib qolmoqda. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
20 yoshli futbolchiga Londonning "Arsenal" va "Tottenxem" klublari qiziqish bildirmoqda. Ular turk yulduzini jamoasiga jalb qilish uchun barcha imkoniyatlarni ishga solishga tayyor.
Bundan tashqari, "Milan", Dortmundning "Borussiya", "RB Leyptsig" hamda "Nyukasl" klublari ham Arda Gyulerni o‘z safida ko‘rishni istaydi. Hozirgi mavsumda futbolchi "Real" safida o‘nta o‘yinda maydonga tushib, uchta gol urdi va to‘rtta samarali uzatma amalga oshirdi.
Transfermarkt portali uning bozor qiymatini 60 million yevroga baholamoqda. Arda Gyuler yosh bo‘lishiga qaramay, yuqori darajadagi o‘yin ko‘rsatmoqda va yevropa jamoalari orasida katta qiziqish uyg‘otmoqda.

Арсенал и Тоттенхэм стремятся приобрести Гюллера
Полузащитник мадридского «Реала» Арда Гюлер находится в центре внимания других клубов. Об этом сообщает Euro-football.ru.
20-летним футболистом интересуются лондонские клубы «Арсенал» и «Тоттенхэм». Они готовы использовать все возможности, чтобы привлечь турецкую звезду в свои команды.
Кроме того, «Милан», дортмундская «Боруссия», «РБ Лейпциг» и «Ньюкасл» также хотят видеть Арду Гюлера в своих рядах. В текущем сезоне футболист провел за «Реал» десять матчей, забил три гола и сделал четыре результативные передачи.
Портал Transfermarkt оценивает его рыночную стоимость в 60 миллионов евро. Несмотря на молодой возраст, Арда Гюлер демонстрирует высокий уровень игры и вызывает большой интерес среди европейских клубов.
Его будущее светлое, и он стремится укрепить свои позиции в мировом футболе.
Роналду и Анри снимутсья вместе в новом сериале
Футбольный мир двух великих легенд — Криштиану Роналду и Терри Анри — впервые объединятся в масштабном телевизионном драматическом проекте. Об этом сообщает One.uz. Темные стороны английского