Kanchelskis: Boliviya terma jamoasi tarkibi o‘yin natijasini belgilaydi
O‘tgan paytlarda taniqli futbolchi bo‘lgan Andrey Kanchelskis Rossiya terma jamoasi va Boliviya terma jamoasi o‘rtasida bo‘lib o‘tadigan do‘stlik uchrashuvi haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin seshanba kuni Moskva shahridagi VTB Arena stadionida o‘tkaziladi. Kanchelskis oddiy raqiblar bo‘lmaydi, deya ta’kidladi va Boliviya terma jamoasining jahon chempionatiga chiqish imkoniyatlari borligini aytdi.
Shu bilan birga, u raqib jamoaning tarkibi muhim ekanligini qayd etdi. Agar asosiy futbolchilar maydonga tushsa, o‘yin qiziqarli bo‘ladi, ammo sinovdan o‘tayotgan yosh va ehtimoliy futbolchilar ishtirok etsa, o‘yin darajasi boshqacha bo‘lishi mumkin, dedi Kanchelskis.
Rossiya va Boliviya terma jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv 14 oktyabr kuni Moskva vaqti bilan soat 20:00 da boshlanadi. Ushbu o‘yinni matnli translyatsiya ko‘rinishida LiveResult portali orqali kuzatish mumkin.

Канчельскис: Состав сборной Боливии определяет результат игры
Известный футболист Андрей Канчельскис высказался о товарищеском матче между сборными России и Боливии. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Игра состоится во вторник на стадионе ВТБ Арена в Москве. Канчельскис подчеркнул, что соперники не простые, и отметил, что у сборной Боливии есть шансы выйти на чемпионат мира.
При этом он отметил важность состава соперника. Если на поле выйдут основные игроки, игра будет интересной, но если будут участвовать молодые и потенциальные футболисты, проходящие испытания, уровень игры может быть другим, — сказал Канчельскис.
Матч между сборными России и Боливии начнется 14 октября в 20:00 по московскому времени. Следить за игрой в текстовой трансляции можно на портале LiveResult.