Boliviya terma jamoasi bosh murabbiyi Oskar Vilyegas Rossiya terma jamoasi haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Seshanba kuni kechqurun Moskva shahrida BetBoom do‘stlik uchrashuvi bo‘lib o‘tadi. Vilyegas raqib jamoaning darajasini yuqori baholadi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, Rossiya terma jamoasi taktik va jismoniy tayyorgarlik nuqtai nazaridan juda kuchli va samarali jamoa hisoblanadi. Ular ushbu o‘yinni sabrsizlik bilan kutmoqdalar.
BetBoom do‘stlik uchrashuvi 14 oktabr kuni soat 20:00 da boshlanadi. O‘yin VTB Arena stadionida bo‘lib o‘tadi va uni LiveResult portali orqali matnli translyatsiyada kuzatish mumkin bo‘ladi.
Shuningdek, Boliviya terma jamoasi 2026 yilgi Jahon chempionatiga yo‘llanma olish uchun o‘tkaziladigan saralash o‘yinlarida ishtirok etadi. Bu jamoa uchun muhim sinov bo‘ladi.

Тренер сборной Боливии высоко оценил сборную России
Главный тренер сборной Боливии Оскар Вильегас высказался о сборной России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Во вторник вечером в Москве состоится товарищеский матч BetBoom. Вильегас высоко оценил уровень соперника.
По его словам, сборная России является очень сильной и эффективной командой с точки зрения тактической и физической подготовки. Они с нетерпением ждут этой игры.
Товарищеский матч BetBoom начнётся 14 октября в 20:00. Игра пройдёт на стадионе ВТБ Арена, и её можно будет смотреть в текстовой трансляции на портале LiveResult.
Кроме того, сборная Боливии примет участие в отборочных матчах на чемпионат мира 2026 года. Это будет важным испытанием для команды.