Boliviya murabbiyi Rossiya o‘yin uslubini o‘rgandi
Boliviya milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Oskar Vilyegas Rossiya terma jamoasi bilan o‘tkaziladigan do‘stlik uchrashuvi haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Vilyegasning so‘zlariga ko‘ra, uning jamoasi Moskvada ijobiy natija qo‘lga kiritishga qat’iy niyat qilgan. Ular Rossiya terma jamoasining o‘yin uslubini puxta o‘rganib chiqqan va raqiblariga qarshi kurashishda barcha imkoniyatlarga ega ekanliklarini ta’kidladi.
Vilyegas, ayniqsa, Rossiya terma jamoasi o‘z maydonida juda ishonch bilan o‘ynashini aytdi. Rossiya va Boliviya terma jamoalari 14 oktabr, seshanba kuni maydonda uchrashadi.
O‘yinning boshlanish bellashuvi Moskva vaqti bilan soat 20:00 da "VTB Arena" stadionida bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv jarayonini matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin bo‘ladi.
Eslatib o‘tamiz, oldingi BetBoom do‘stlik o‘yinida Rossiya terma jamoasi Eron jamoasini 2:1 hisobida mag‘lub etgan. Ushbu uchrashuvda ham Rossiya jamoasi g‘alaba qozonishga intilmoqda.

Тренер Боливии изучил стиль игры России
Главный тренер национальной сборной Боливии Оскар Вильегас высказался о товарищеском матче с командой России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Вильегаса, его команда настроена добиться положительного результата в Москве. Они тщательно изучили стиль игры российской сборной и подчеркнули, что обладают всеми возможностями для борьбы с соперниками.
Вильегас особенно отметил, что российская сборная играет очень уверенно на своем поле. Сборные России и Боливии встретятся на поле во вторник, 14 октября.
Стартовый свисток матча прозвучит в 20:00 по московскому времени на стадионе «ВТБ Арена». Ход встречи можно будет отслеживать в текстовой трансляции.
Напомним, в предыдущем товарищеском матче BetBoom сборная России обыграла команду Ирана со счетом 2:1. В этой встрече российская команда также стремится к победе.